Oznámení znicenekostely.cz - Poškozené a zničené kostely a kaple v ČR / Oznámení /

Návrh

 
Dan
Návštěvník
#1 | Zasláno: 10 Zář 2020 11:39
Reagovat 
Dobrý den, tuto stránku sledují delší dobu a měl bych menší návrh. Nebylo by lepší přesunout bývalé kaple či kostely, které slouží už úplně jinému účelu (chata,garáž, hasičárna...) do kategorie ostatní, popř. vytvořit vlastní kategorii? Některé totiž mají známku 100 a některé zase 340, ačkoliv jsou samotné v dobrém technickém stavu. Taky podle mě už svou přestavbou a takovou změnou účelu se odchylují od ostatních památek.
admin
Administrátor
#2 | Zasláno: 15 Zář 2020 21:05
Reagovat 
Dobrý den, zatím je to ve stádiu úvah, toho Vámi popisovaného rozporu v zařazení jednotlivých staveb jsem si vědom. Problém je, že u některých těchto staveb ani člověk nepozná, že už slouží jinému účelu - jsou třeba využívány jako chaty, ale zvenčí to není nijak patrné. Jiné jsou naopak dost brutálně přestavěné. Tak zatím spíše nechávám objekty využívané k bydlení či rekreaci jako opravené, zatímco ty, jež jsou využívány k poněkud podivným účelům (hasičské zbrojnice, garáže apod.) či byly dost brutálně přestavěné, dávám pod poškozené, i když jsou stavebně v pořádku.
Dan
Návštěvník
#3 | Zasláno: 24 Zář 2020 13:16
Reagovat 
Děkuji za zvážení. Už rozumím tomu systému.
 
Vaše reakce
Tučné  Kurzíva  Odkaz na obrázek  URL odkaz 
Nick:

Uživatelské jméno  Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.
 

Powered by miniBB®